banner-kaskojet_tcm618-407427.jpg

Mix Trafik ile trafikte karma güvence!
 

Zorunlu trafik sigortası, yol yardımı, onarım desteği tek pakette, MİXTRAFİK'te! Geniş kapsamlı bir trafik sigortası paketi olan MİXTRAFİK, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak birçok farklı güvenceyi tek pakette birleştirir. Genişletilmiş yol yardımı hizmetleri ile aracınızı güvence altına alır. İkame araç, mini onarım, lastik tamiri, otocam değişimi ve çok daha fazlasını size sunar. Ayrıca, yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmeti de MİXTRAFİK'te pakete dahildir. 

Trafik sigortasının çok ötesinde güvence sunan MİXTRAFİK'in farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı paketi vardır. Farklı kapsamlara sahip bu 3 paketten birini seçin, trafikte ekstra güvenceniz olsun.

mixtrafik_ _.PNG

*Paket detaylarını görmek için lütfen tıklayın.

Mix Trafik Sigortası ile Zorunlu Trafik Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

MİXTRAFİK ile seçmiş olduğunuz asistans planına bağlı alternatif asistans hizmetlerinden yararlanabilir; İkame Araç, Mini Onarım, Lastik Onarım, Otocam değişimi, Ferdi Yardım, Araç Yardım teminatları ile kendi aracınızı koruma altına alırsınız.

Mix Trafik Sigortası ile Hak Kazanılmış Olan Hasarsızlık İndirimi Yeni Araca Aktarılabilir mi?

Satmış olduğunuz aracınız ile aynı kullanım tarzına sahip yeni bir araç almanız halinde, hak kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimi yeni aracınızın sigorta poliçesinde de devam edecektir. Firma adına tescilli araçlarda bu kural uygulanmaz.

Sigorta Şirketini Değiştirirsem Hasarsızlık İndirim Haklarım Devam Eder mi?

Hak ettiğiniz hasarsızlık indirimi sigorta şirketini değiştirseniz bile devam etmektedir.

Mix Trafik Sigortası ile Hangi Kullanım Tarzları Teminat Altına Alınır?

MİXTRAFİK; hususi (özel otomobil), kamyonet, kullanım tarzları için düzenlenebilir.